Jezik

Pretraga

Pratite nas na:

facebookBUTTON

Putni nalozi

U skladu sa članom 43 stav 3 Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja (“Sl. list CG”, br. 3/20 i 38/20), objavljujemo putne naloge za upravljanje službenim vozilima:

PARLAMENTARNI IZBORI 2020.

Putni nalog za period od 21.06.2020.godine do 28.06.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 29.06.2020.godine do 05.07.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 05.07.2020.godine do 12.07.2020.godine.pdf

Putni nalozi za period od 12.07.2020.godine do 19.07.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 19.07.2020.godine do 26.07.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 27.08.2020.godine do 03.08.2020.godine.pdf

Putni nalog za period do 03.08.2020.godine do 09.08.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 09.08.2020.godine do 16.08.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 16.08.2020.godine do 23.08.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 24.08.2020.godine do 30.08.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 30.08.2020.godine do 06.09.2020.godine.pdf

Putni nalog za period od 06.09.2020.godine do 13.09.2020.godine.pdf

 

 


Na osnovu člana 32. Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja "Sl.CG" broj 52/14. objavljujemo sedmodnevni pregled izdatih putnih naloga za upavljanje službenim vozilima:

PREDSJEDNIČKI IZBORI 2018.

Putni nalozi za period od 21.01-28.01.2018. godine

Putni nalozi za period od 28.01-04.02.2018. godine

Putni nalozi za period 04.02.2018-11.02.2018.godine

Putni nalog za period 11.02.2018-18.02.2018.godine

Putni nalog za period 18.02.-25.02.2018.godine

Putni nalog za period 25.02-04.03.2018.godine

Putni nalog za period 04.03-11.03.2018. godine

Putni nalozi za period 11.03-18.03.2018. godine

Putni nalozi za period 18.03.2018-25.03.2018. godine

Putni nalozi za period 25.03-01.04.2018. godine

Putni nalozi za period 25.03-01.04.2018. godine

Putni nalozi za period 08.04.2018-15.04.2018. godine

Putni nalog za period 16.04-23.04.2018.godine.

Putni nalog 23.04-30.04.2018.godine.

Putni nalog 29.04.-06.05.2018.godine.

Putni nalog 06.05-13.05.2018.godine.

Putni nalog od 13.05.2018-20.05.2018.godine.

Putni nalog od 20.05.2018-27.05.2018.godine.


PARLAMENTARNI IZBORI 2016.

Putni nalog 01.06 do 30.06.2016.god. I

Putni nalog 01.06 do 30.06.2016.god. II

Putni nalozi od 11.07.2016.

Putni nalozi od  18 -25.jul. 2016.

Putni nalozi od 25.07-31.07.2016.god.

Putni nalozi od 01.08.2016-08.08.2016.

Putni nalozi od 08.08.2016-15.08.2016.god.

Putni nalozi od 15.08.2016-22.08.2016.

Putni nalozi od 22.08-29.08.2016.

Putni nalozi od 29.08.2016-05.09.2016.

Putni nalozi od 05.09-12.09.2016.

Putni nalozi od 12.09.2016-19.09.2016.

Putni nalozi od 19.09.2016-26.09.2016.

Putni nalog od 26.09.2016.-03.10.2016.

Putni nalozi od 03.10.2016-10.10.2016.

Putni nalozi od 10.10.2016-17.10.2016.